Гарантії

Обмін та повернення товарів в інтернет-магазині Rodri.com.ua

Згідно з Законом України “Про захист прав споживачів”, кожен покупець інтернет-магазина  Rodri має можливість повернути або обміняти товари, що були придбані у нашому магазині протягом 14 днів з моменту здійснення купівлі.

Умови обміну/повернення товарів

Ми завжди готові обміняти товар або повернути вам гроші у випадку, якщо товар не підійшов вам, має наочні дефекти або ж не працює. Основними умовами для процедури повернення або обміну товарів у Rodri.com.ua є наступні:

  • Товар було придбано в нашому інтернет-магазині протягом останніх 14 днів.
  • Товар не має механічних, термічних ушкоджень.
  • Пакування товару збережене цілим та неушкодженим.
  • Товар не має слідів використання.

За дотримання всіх цих умов ми будемо раді обміняти товар, що вам не підійшов, або ж повернути гроші у розмірі вартості товару на час здійснення купівлі.

Гарантія на товари від Rodri

Ми достеменно впевнені у високій якості та надійності кожного товару, що є представленим в нашому каталозі. Тому крім гарантії виробника ми також надаємо гарантію інтернет-магазина на всі товари. Ви можете уточнити термін гарантії на той чи інший товар під час оформлення купівлі в менеджерів Rodri. На вимірювальне приладдя ми надаємо гарантію на всі 12 місяців з момента здійснення купівлі.

Як оформити повернення чи обмін товару у Rodri.com.ua?

Все, що вам потрібно для здійснення повернення чи обміну товарів — це дотриматися всіх умов, вказаних вище. Після цього ви можете:

  • Зв'язатися з нашими менеджерами по телефонам, вказаним на сайті, та провести процедуру повернення/обміну у телефонному режимі.
  • Заповнити форму зворотнього зв'язку на сайті інтернет-магазина Rodri. Наші співробітники швидко зв'яжуться з вами та допоможуть провести обмін чи повернення товару.

Як швидко ми здійснюємо обмін/повернення товарів?

Регламент нашого інтернет-магазину містить наступні терміни для здійснення обміну чи повернення товарів:

  • Кожен запит на обмін/повернення товарів оброблюється протягом 3 робочих днів з момента здійснення запиту.
  • У разі дотримання всіх умов обміну/повернення ми зобов'язані вислати вам товар на обмін або ж повернути грошові кошти на ваш рахунок протягом 7 банківських днів з момента здійснення запиту.

Ми намагаємося зробити ваш досвід купівлі у Rodri.com.ua приємним та корисним!